ICT 2018: Imagine Digital – Connect Europe

Komisja Europejska organizuje w terminie 4-6.12.2018 r. największe spotkanie informacyjno-brokerskie w obszarze ICT dla Programu Horyzont 2020: ICT 2018 Imagine Digital – Connect Europe. Podczas tego spotkania prezentowane będą tematy konkursów związanych z ICT w Programie H2020 na lata 2019-2020.

Spotkanie ICT 2018 Imagine Digital – Connect Europe będzie okazją do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami do projektów składanych w obszarze ICT, w ramach Programu Horyzont 2020. Podczas tematycznych sesji networkingowych będzie istniała możliwość prezentacji organizacji, obszarów badawczych  i pomysłów projektowych oraz zapoznania się z pomysłami innych uczestników spotkania, a tym samym nawiązania bezpośrednich kontaktów do przyszłej współpracy.

Będą istniały dwie formy prezentacji danej organizacji i prowadzonych prac:

Więcej informacji o spotkaniu ICT 2018 Imagine Digital – Connect Europe dostępnych jest na stronie internetowej.

Istnieje możliwość sfinansowania wyjazdu na to wydarzenie.

Osoba do kontaktu ze strony Politechniki Łódzkiej: Agnieszka Michałowska-Dutkiewicz, Dział Projektów PŁ, e-mail: agnieszka.michalowska-dutkiewicz@p.lodz.pl

Data dodania:2018-07-31
Agnieszka Garcarek-Sikorska