Granty ERC – wsparcie dla naukowców

Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN, oferuje wszystkim polskim naukowcom wszechstronną pomoc w przygotowaniu i realizacji projektów ERC (European Research Council). Organizacja wspiera polskie jednostki badawcze, które planują przyjęcie naukowców z całego świata, jako instytucje goszczące.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem pod kierownictwem dyrektor Ewy Kuśmierczyk, od wielu lat zaangażowanej w przygotowanie, realizację oraz nadzór nad wdrażaniem projektów finansowanych przez Europejskie Programy Ramowe zarówno w jednostkach PAN, jak i w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE, w Komisji Europejskiej oraz w Biurze Projektów Politechniki Łódzkiej.

Więcej informacji na stronie biura.  Kontakt: doskonalosc@pan.pl ; tel. +48 42 182 60 80

Data dodania:2017-03-10
Małgorzata Trocha