Granty ERC – wsparcie dla naukowców

Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk oferuje naukowcom ze wszystkich polskich jednostek naukowych wszechstronną pomoc w przygotowaniu i realizacji projektów ERC.

Biuro wspiera również polskie jednostki badawcze, które planują przyjęcie naukowców z całego świata, jako instytucje goszczące granty ERC.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem pod kierownictwem, dyrektor Ewy Kuśmierczyk.  Od wielu lat zaangażowana jest w przygotowanie, realizację oraz nadzór nad wdrażaniem projektów finansowanych przez Europejskie Programy Ramowe, zarówno w jednostkach PAN, jak i w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE, w Komisji Europejskiej oraz w Biurze Projektów Politechniki Łódzkiej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej

Kontakt: doskonalosc@pan.pl ; tel. +48 22 182 60 80

Data dodania:2017-03-09