75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

GaleriaPoniżej znajduje się galeria zdjęć z najważniejszych wydarzeń w Klubie Seniora PŁ.

 

  • 21 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie Klubu Seniora połączone z koncertem pod tytułem „Piosenki stare, ale jare”, zorganizowanym przez Koleżankę Zosię Janecką. W koncercie wystąpili: Maja Piątek - śpiew oraz Jakub Cajzner gitara i śpiew. W repertuarze były przeboje z lat 60. i 70. ubiegłego wieku: hity Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu a także zespołów: 2 Plus 1, Czerwone Gitary, Anny Jantar i Maryli Rodowicz. W repertuarze były również znane utwory zaśpiewane w języku angielskim. Koncert był piękny, bardzo się klubowiczom podobał.

 

Artyści z widzami.

Maja Piątek i Jakub Cajzner.

Widzowie na sali.

Foto: Adam Kopcik z Klubu Seniora PŁ.

 

  • 7 listopada 2019 r. – prof. Anna Jeremus-Lewandowska zaproponowała koncert muzyki wokalnej pt. „Muzyka na jesienne smutki”. Listopad, który jest początkiem jesieni, zawsze przynosi małe smuteczki. Nasz koncert, wniósł w nadchodzący okres spokój i uśmiech.

    Z radością stwierdzam, że koncerty pod kierunkiem Pani Profesor cieszą się wielką sympatią i uznaniem członków Klubu Seniora Politechniki Łódzkiej. Zaproszeni artyści pięknie śpiewali „wspomagani” niejednokrotnie przez zgromadzonych widzów-słuchaczy. Oczywiście na zakończenie jak zwykle były bis-y.

    W wykonaniu artystów usłyszeliśmy romantyczne pieśni, piękne arie operowe, ale także przeboje musicalowe.

    Wystąpili: Anna Jeremus-Lewandowska sopran oraz prowadzenie koncertu, Iwona Wall - mezzosopran, Piotr Kowalczyk - baryton, Ewa Szpakowska - akompaniowała.

    W programie były utwory takich kompozytorów jak: J. Bock, R. Sieczyński, G. Bizet, St. Moniuszko, M. Karłowicz, P. Abraham i innych.

 

 

 

Artyści występujący podczas koncertu oraz Członkowie Klubu Seniora PŁ.

for. Adam Kopcik


Data dodania:2016-04-18
Data aktualizacji2019-11-26

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE