Firma Whirlpool zaprasza na Dzień Otwarty

Program Młodzi w Łodzi wspólnie z firmą Whirlpool zaprasza 16 grudnia (poniedziałek) na Dzień Otwarty (ul. Dąbrowskiego 216).

Grafika do Dnia Otwartego w Whirpoolu

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu jest skierowane do studentów kierunków: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, transport lub  finanse i rachunkowość, logistyka, zarządzanie, ekonomia.

Grupa Whirlpool posiada trzy centra produkcyjne w Polsce (w Łodzi, Radomsku i we Wrocławiu). Oprócz tego w Polsce zlokalizowana jest część komercyjna i korporacyjna firmy. W Warszawie działa Centrum Sprzedaży i Marketingu oraz Logistyka, Finanse, HR, IT. W Łodzi oprócz działów produkcyjnych funkcjonuje również HR, Zakupy, Serwis i inne działy wspierające produkcję.

Więcej informacji na temat wydarzenia, rekrutacja oraz grafika do wykorzystania na stronie Młodzi w Łodzi.

Data dodania:2019-11-28
Małgorzata Trocha