Firma ABB najlepszym pracodawcą według studentów PŁ

Ponad 1800 osób zagłosowało na łódzką fimę ABB, w politechnicznym konkursie na najlepszego pracodawcę. Koncer ABB to jeden z największych na świecie i najważniejszych producentów transformatorów.

Prof. Dariusz Gawin - prorektor PŁ oraz przedstawicielka firmy ABB, fot. Jacek Szabela

Działania Biura Karier Politechniki Łódzkiej doskonale łączą środowisko akademickie z biznesem. Konkurs to nowa inicjatywa, która ma promować przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy Łodzi oraz wyróżniać firmy, które tworzą najlepsze warunki praktyk, staży i pracy dla studentów.

Zwycięzcę konkursu poznaliśmy 13 czerwca w czasie uroczystej gali zorganizowanej w Zatoce Sportu PŁ z udziałem pracodawców – uczestników konkursu oraz władz PŁ i studentów.

Więcej informacji o wydarzeniu w biuletynie informacyjnym PŁ - Życie Uczelni.

Data dodania:2019-06-14
Małgorzata Trocha