Ferie na basenie w Zatoce Sportu PŁ

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej przygotowała na okres ferii zimowych nowe atrakcje. Pojawi się wodny plac zabaw oraz promocyjne ceny biletów dla dzieci.

Zabawy w wodzie w Zatoce Sportu PŁ. foto. archiwum PŁ

Formalnie ferie w województwie łódzkim zaczynają się w poniedziałek, 11 lutego, a z Zatoką Sportu PŁ można je rozpocząć już w sobotę, 9 lutego. Na basenie powstanie tor sprawnościowy, na który złożą się różnego rodzaju pomosty oraz zjeżdżalnia.

- Wodny plac zabaw cieszy się popularnością wśród dzieci i dorosłych. Jest idealną formą rozrywki urozmaicającą czas na basenie - mówi Arnold Lorenc z Zatoki Sportu PŁ. - W okresie ferii będzie obowiązywała promocja cenowa dla dzieci do lat 16. Wejście na pływalnie kosztować będzie tylko 8 zł. Trzeba pamiętać, że dzieci do lat 13 mają wstęp na basen tylko z pełnoletnim opiekunem.

Bilety dla osób dorosłych są dostępne według obowiązującego cennika.

Z toru do pływania można korzystać w godzinach funkcjonowania obiektu: poniedziałek – sobota 6:00-21:45, niedziela 7:00-20:45.

Data dodania:2019-02-05
Ferie zimowe w Zatoce Sportu PŁ