Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Europejska Agencja Obrony (EDA) prowadzi nabór na ekspertów technicznychEuropejska Agencja Obrony (EDA) prowadzi nabór na niezależnych ekspertów technicznych do oceny propozycji projektów składanych w ramach PADR 2017 Preparatory Action on Defence Research – call for experts.

 

 

Osoby zainteresowane udziałem w procesie oceny ofert powinny dokonać rejestracji na portalu Komisji Europejskiej na stronie internetowej.

 

Kandydaci muszą posiadać poświadczenie dostępu do informacji niejawnych Unii Europejskiej (Personnel Security Clearance) oraz z chwilą zakończenia procesu rejestracji, zwrócić się do Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Ministerstwie Obrony Narodowej o stosowne potwierdzenie (validation). Eksperci już zarejestrowani powinni zadeklarować na portalu KE zainteresowanie udziałem w procesie oceny ofert PADR. Szczegóły dotyczące procesu naboru ekspertów zostały przedstawione w załączniku.

 

Termin zgłaszania kandydatur upływa wraz z terminem składania ofert PADR - pierwszy: 21 września 2017 r., drugi: 5 października 2017 r.

 

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie Komisji Europejskiej.

 

Źródła: Ministerstwo Obrony Narodowej Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego

 


Data dodania:2017-08-23
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,
Zdjęcia
Pliki do pobrania

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE