Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Energia Młodych InnowatorówKreatywne pomysły młodych ludzi mogą okazać się dochodowym biznesem. Aby tak się stało, potrzebne jest wsparcie dla ich przedsiębiorczości. W tym celu powstał program „Energia Młodych Innowatorów”. Na stronie dialog.p.lodz.pl znajdują się informacje i szkolenia przydatne na różnych etapach rozwoju firmy.

 

banner informacyjny programu Energia Młodych InnowatorówProgram adresowany jest do osób, które chcą rozpocząć swój biznes lub poszerzać działalność już istniejących firm. "Energia Młodych Innowatorów" stwarza możliwości rozwoju dla autorów ciekawych propozycji na kreatywne i nieszablonowe rozwiązanie praktycznych problemów.

 

Przyszli lub obecni przedsiębiorcy znajdą tam szkolenia w ramach 10 tematycznych ścieżek, realizowanych w formule e-learningu. Dotyczą one najważniejszych aspektów własnego biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł finansowania, zarządzania, prawa w biznesie, podstaw rachunkowości, marketingu, sprzedaży, wykorzystania nowych technologii. Wystarczy się zalogować na stronie internetowej projektu, by korzystać z kursów, zainspirować się wypowiedziami ekspertów, czy poznać historie przedstawione case study młodych przedsiębiorców, którzy już przekuli swoje pomysły w biznes. 

 

banner informacyjny programu Energia Młodych InnowatorówProgram "Energia Młodych Innowatorów" finansowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a realizowany w ramach programu "Dialog". Projektowi towarzyszy kampania informacyjna w prasie, radio i internecie. Zawiera wiele inspirujących przykładów innowacyjnych pomysłów studentów i naukowców Politechniki Łódzkiej.


Data dodania:2020-12-16
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska
Zdjęcia
materiał promujący program Energia Młodych Innowatorów

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE