Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

EIT Awareness Day - zaproszenie na konferencjęKrajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz  Europejski Instytut Technologii (EIT) w Budapeszcie organizują 25 września EIT Awareness Day w Warszawie.

 

 

Wydarzenie odbędzie się w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Sala Pod Kopułą)

 

Podczas konferencji dowiecie się Państwo o bieżącej działalności EIT w Polsce i w Europie. Poznacie również możliwości współpracy pomiędzy podmiotami zarówno z Polski, jak i Europy w obszarze badań, biznesu i edukacji.

 

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli reprezentujących biznes, edukację oraz naukę do wzięcia udziału w wydarzeniu. Będzie również możliwość spotkań z przedstawicielami sześciu innowacyjnych wspólnot EIT oraz dyskusji.

 

Spotkanie ma charakter cykliczny. EIT odwiedza poszczególne kraje Unii Europejskiej, celem promocji Knowledge and Innovation Communities, innych działań (EIT RIS3) oraz popularyzacji modelu innowacji. Udział w konferencji w Warszawie zapowiedzieli: Martin Kern – EIT Interim Director; Piotr Dardziński – sekretarz stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Beatrice Boots, Director, EU STEAM Coalition oraz  Zygmunt Krasiński, dyrektor KPK PB UE.

 

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.


Data dodania:2018-08-31
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE