Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Dzień Wydziału EEIA PŁWe wtorek, 20 marca, odbędzie się trzecia edycja Dnia Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ. To coroczne wydarzenie, które pozwala studentom poznać pracodawców oraz nawiązać cenne kontakty.

 

- W tegorocznej edycji, podobnie jak w poprzedniej, studenci mogą wykazać się wiedzą i umiejętnościami podczas Gamejamu, w ramach którego zespoły będą miały za zadanie w ciągu 36h stworzyć grę komputerową na zadany temat. Dla miłośników czystej rozrywki zostanie zorganizowany turniej gamingowy w CS:GO - informuje Kamil Kozłowski, student EEIA, organizator wydrzenia.

 

Dzień Wydziału to świetna okazja dla uczniów szkół średnich aby poznać ofertę edukacyjną wydziału, możliwości rozwoju w kołach naukowych i innych organizacjach studenckich oraz perspektywy zatrudnienia po studiach na PŁ.

 

- W wydarzeniu będziemy gościli 26 firm z regionu, które przeprowadzą szereg szkoleń oraz warsztatów. Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 10.00 - zaprasza w imieniu organizatorów Kamil Kozłowski.

 

Więcej informacji na stronie: www.dzienweeia.samorzad.p.lodz.pl


Data dodania:2018-03-12
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek Szabela

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE