Dzień Edukacji Narodowej na PŁ

Związek Nauczycielstwa Polskiego w PŁ zaprasza 16 października na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W Sali Lustrzanej Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji (ul. Piotrkowska 266) w najbliższy wtorek odbędzie się uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej, organizowana od lat przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Łódzkiej.

- Świętowanie tego szczególnego dnia jest okazją do złożenia podziękowań nauczycielom akademickim oraz wszystkim pracownikom uczelni za trud włożony w szeroko pojęte: edukację i wychowanie. Integralną częścią imprezy o atrakcyjnej oprawie – z koktajlem i koncertem muzycznym -  jest spotkanie z członkami ZNP odchodzącymi na emeryturę, których żegna się kwiatami, odprawą emerytalną i najlepszymi życzeniami - informuje  dr Barbara Kościelniak-Mucha, prezes ZNP w PŁ.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 16.00. Koncert zaplanowano na godz. 17.15.

Data dodania:2018-10-11
Logo ZNP PŁ