UTW_aktualnosci

Dzień Babci i Dziadka w siedzibie Komendy Miejskiej Policji

W dniu 22 stycznia 2018 od godz. 13.00 planujemy spotkanie słuchaczy UTW PŁ w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W ramach spotkania, poza prelekcją, będzie możliwość zapoznania się z pracą Komendy - m. in. stanowiskiem monitoringu

W ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka zapraszamy serdecznie słuchaczy UTW PŁ na planowane spotkanie dotyczące bezpieczeństwa seniorów mieszkających na terenie miasta Łodzi.

Uczestnicy wezmą udział w multimedialnej prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa seniorów zarówno w miejscu zamieszkania, w środkach komunikacji miejskiej, podczas transakcji finansowych czy podczas zakupów.

Dodatkowo w czasie spotkania będzie można zapoznać się z pracą Komendy Miejskiej Policji, w tym ze stanowiskiem monitoringu Command & Control. Będzie również czas na pytania dotyczące zarówno bezpieczeństwa seniorów jak i pracy Komendy Miejskiej Policji.

Miejsce spotkania: Komenda Miejska Policji w Łodzi, ul. Sienkiewicza 28/30.

Zapisy chętnych słuchaczy UTW PŁ w ramach dostępnych miejsc w biurze bądź po wykładach. Udział słuchaczy UTW PŁ jest bezpłatny.

Data dodania:2018-01-12
Agnieszka Domińczyk-Kuderko