Dwie nagrody dla Samorządu Studenckiego PŁ

Podczas sesji roboczej Forum Uczelni Technicznych, 27 października, na Politechnice Warszawskiej odbyła się Gala Środowiska Studenckiego, na której przedstawiciele Samorządu Politechniki Łódzkiej odebrali za swoje projekty dwie nagrody.

Przedstawieicle Samorządu PŁ podczas Gali wręczania nagród. Foto. Archiwum SSPŁ

Statuetkę w kategorii „Najlepszy projekt dydaktyczny Samorządu Studenckiego” otrzymał „Tydzień Jakości Kształcenia” – cykl debat, szkoleń i warsztatów poświęconych tematyce budowania kultury jakości kształcenia na Politechnice Łódzkiej. Wydarzenie odbyło się w maju br. (21-24.05) i skierowane było do studentów, doktorantów i pracowników naszej uczelni.

Kolejną nagrodę w kategorii „Samorząd Studencki jako motywator”, otrzymał po raz drugi projekt „Skill Up” – konferencja szkoleniowo- integracyjna, którą Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej organizuje od dwóch lat, dwa razy do roku, z myślą o rozwijaniu kompetencji samorządowców, tak aby mogli efektywnie działać w swoich strukturach na rzecz studentów.

Gala Środowiska Studenckiego Forum Uczelni Technicznych to wydarzenie, które ma na celu nagrodzenie projektów i działań samorządów studenckich.

Data dodania:2018-10-31
Małgorzata Trocha
    Przy mównicy - przewodniczący Samorządu Studenckiego PŁ- Dominik Leżański podczas odbierania nagrody