75lat.p.lodz.pl

Dwa koła naukowe PŁ nagrodzone w konkursie StRuNa

W tegorocznej 9. rywalizacji zespołów kół naukowych z całej Polski w konkursie StRuNa, zwyciężyły dwa projekty z Politechniki Łódzkiej: "Inteligentne ule" i "Huculszczyzna 2019".

Projekt 'Inteligentne ule" z PŁ.W kategorii StRuNa-Tech 2019 zwyciężyło SKN „Telin” działające na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ z projektem "Inteligentne ule".

Za Wyprawę Roku 2019, nagrodzono Koło Naukowe Studentów Architekury "IX Piętro", działające na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. W tej kategorii studenci PŁ okazali się najlepsi za zrealizowanie XXI Wyprawy Naukowej Studentów PŁ w Karpaty Wschodnie "Huculszczyzna 2019".

Celem konkursu jest nagrodzenie studentów i doktorantów, którzy zespołowo zrealizowali najciekawsze projekty naukowe. Konkurs jest częścią Programu StRuNa realizowanego pod patronatem ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Więcej w Biuletynie Informacyjnym PŁ - Życie Uczelni.

Zdjęcie z XXI Wprawy Naukowej Studentów PŁ w Karpaty Wschodnie "Huculszczyzna 2019".

Data dodania:2019-11-19
Projekt 'Inteligentne ule" z PŁ.