75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Dr Jakub Szczepaniak z PŁ autorem najlepszej książki technicznejFederacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych (NOT) zorganizowała Konkurs TECHNICUS 2019 na najlepszą książkę techniczną oraz na najlepszy poradnik techniczny. Zwyciężył dr inż. Jakub Szczepaniak, autor książki "IFE- Wszystko jest matematyką".

 

Laureat konkursu jest wykładowcą w Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) Politechniki Łódzkiej. To miłośnik matematyki, wędkarstwa, kina i muzyki. Cieszy się wielką sympatią wśród studentów. Jest kilkukrotnym zdobywcą tytułu najlepszego nauczyciela akademickiego, przyznawanego przez Samorząd Studencki PŁ.  Autor wielu książek popularyzujących królową nauk, w nietypowy sposób.


Dr inż. Jakub Szczepaniak zaangażowany jest w popularyzację matematyki wielopłaszczyznowo. Prowadzi zajęcia z matematyki również dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, w ramach różnych projektów.

 

Konkurs TECHNICUS wspiera i promuje wydawców oraz autorów, których publikacje książkowe z zakresu techniki wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym i edytorskim.
Wręczenie nagrody odbędzie się 14 czerwca w Krakowie podczas uroczystej gali POLACY RAZEM w ramach IV Światowego Zjazdu Inżynierów Polskich.

 

Nagrodzona ksiżąka dr Jakuba Szczepaniaka


Data dodania:2019-06-12
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Dr inż. Kuba Szczepaniak

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE