Dostosowywanie kształcenia do indywidualnych potrzeb

Wsparcie indywidualne to ukierunkowane działania polegające na zapewnieniu przyszłemu studentowi, doktorantowi oraz pracownikowi PŁ warunków do pełnego udziału w procesie przyjmowania na studia, do szkół doktorskich, kształceniu na studiach i w szkołach doktorskich lub prowadzoniu działalności naukowej.

Ustaleniu zakresu wsparcia indywidualnego danego studenta, doktoranta i pracownika PŁ służy zestaw 7 zasad wsparcia, którymi kierują się pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych PŁ.

Wsparcie indywidualne udzielane jest przez uczelnię wyłącznie niepełnosprawnym kandydatom na studia Politechniki Łódzkiej, niepełnosprawnym studentom oraz doktorantom Politecniki Łódzkiej lub niepełnosprawnym pracownikom Politechniki Łódzkiej prowadzącym działaność naukową, adekwatnie do rzeczywistych potrzeb wynikających ze stanu zdrowia.

Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Data dodania:2017-12-20