Doradca ds. przedsiębiorczości w Dziale Innowacji i Współpracy z Gospodarką – Sekcja Biura Karier Politechniki Łódzkiej

Dział Innowacji i Współpracy z Gospodarką – Sekcja Biura Karier Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: Doradca ds. przedsiębiorczości.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Dział Innowacji i Współpracy z Gospodarką – Sekcja Biura Karier
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: Doradca ds. przedsiębiorczości

Wymagania:

• wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów
  • o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: zarządzanie, prawo, doradztwo zawodowe;
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa z przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczony odpowiednimi dokumentami;
  • aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej;
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej.
  • doświadczenie w realizacji projektów PO KL w tym w zakresie obsługi administracyjnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, skrupulatność
  • umiejętność pracy w grupie

Zakres obowiązków:

• prowadzenie indywidulanego poradnictwa w zakresie zakładania działalności gospodarczej obejmującego m.in. kwestie prawne, pozyskiwania finansowania, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych.
  • Prowadzenie warsztatów kształtujących postawy przedsiębiorcze.
  • Dokumentacja informacji dotyczących prowadzonego procesu doradczego
  • Rekrutacja uczestników projektu
  • Promocja działań projektowych
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

• zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.
Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres biuro@biurokarier.p.lodz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

W przekazanych dokumentach należy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182)

Data dodania:2017-07-05
Filip Podgórski