75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

#DomoweBiuroKarier na Politechnice ŁódzkiejBiuro Karier Politechniki Łódzkiej przygotowało bogatą ofertę wirtualnych aktywności skierowanych do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników PŁ.
 

baner promujący domowe biuro karier na PŁ

 

- W tym trudnym okresie jesteśmy dostępni online. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy osiem wirtualnych aktywności, dostosowanych do różnych potrzeb. Zachęcamy do wykorzystania tego szczególnego czasu na swój rozwój - mówi Małgorzata Skomiał, doradca zawodowy, coach i kierownik Biura Karier PŁ. - Zapraszamy także pracowników Politechniki Łódzkiej na indywidualne konsultacje i coaching online, zapisy: alicja.rasmus@biurokarier.p.lodz.pl


 8 wirtualnych aktywności z Domowym Biurem Karier PŁ :

 

· ATP on-line start: 4 maja 2020 - poznaj pracodawców z Twojej branży i sprawdź najnowsze oferty pracy, staży i praktyk. Zapraszamy na wiosnę z targami pracy.

· Testy rekrutacyjne Online – sprawdź się i otrzymaj analizę Twojego stylu zachowania w postaci raportu.

· Odpicujemy Twoje CV - profesjonalnie, merytorycznie i wizualnie!

· Coaching Biznesowy – zmiana jest możliwa. Dzięki coachingowi ustalisz konkretniejsze cele, zoptymalizujesz swoje działania.

· E - Doradztwo zawodowe - jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dotyczące przyszłego lub obecnego życia zawodowego, to z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

· Wirtualne szkolenia: Zawody przyszłości, Profesjonalne CV, Personal Branding

· Oferty praktyk/staży/pracy - dostępne na www.biurokarier.p.lodz.pl

 

Kontakt mailowy na adres: biuro@biurokarier.p.lodz.pl lub przez stronę na Facebooku oraz na stronie www.biurokarier.p.lodz.pl i WIKAMPIE.
 


Data dodania:2020-04-28
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
ikona promująca akcję Domowe Biuro Karier

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE