Doktorat honoris causa PŁ dla prof. Petera Hagedorna

A+ / A-

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu PŁ, 12 grudnia (wtorek), o godz. 11.00 w audytorium im. A.Sołtana odbędzie się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa profesorowi Peterowi Hagedornowi z Technischen Universität Darmstadt z Niemiec.

Prof. Peter Hagedorn w trakcie swojej kariery zawodowej pia­stował różne stanowiska, m.in. profesora wizytu­jącego na wielu uznanych uniwersytetach na całym świecie: w Rio de Janeiro, Hanoi, Paryżu, Berkeley, Christchurch w Nowej Zelandii, Irbid w Jordanii oraz w Pekinie. Był pracow­nikiem naukowym na Uniwersytecie Stanforda, wiceprezydentem Technischen Universität Darmstadt oraz w ostatnim czasie, kierownikiem Zespołu Dynamiki i Drgań na Technischen Universität Darmstadt.

Więcej informacji o profesorze Hagedornie w załączniku.

Zapraszamy do oglądania transmisji z uroczystości, przygotowanej przez Centrum Multimedialne PŁ.

Data dodania:2017-12-04
Uroczyste posiedzenie Senatu PŁ. fot. Jacek Szabela