Dobiega końca I etap rekrutacji na PŁ

Jeszcze tylko do piątku, 14 lipca, Sekcja Rekrutacji PŁ będzie przyjmowała dokumenty na studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Na kilkudziesięciu kierunkach PŁ przygotowała 4750 miejsc na studiach stacjonarnych, pierwszego i drugiego stopnia oraz 1065 miejsc na studiach niestacjonarnych. Na liście programów studiów jest też kilka nowości.

Po raz pierwszy w ofercie kształcenia znalazły się trzy nowe kierunki studiów. Jeden z nich będzie prowadzony w języku angielskim. To biomateriały inspirowane naturą (Advanced Biobased and Bioinspired Materials). Drugi kierunek to inżynieria wzornictwa przemysłowego, który ma zdecydowanie profil praktyczny. A kolejny - rewitalizacja miast, jest przeznaczony dla absolwentów studiów pierwszego stopnia. Wszystkie z nich będzie można studiować bezpłatnie, bo są studiami stacjonarnymi.

Szczególowe informacje o kierunkach, rodzajach i trybach studiów są podane na stronie rekrutacji.

Data dodania:2017-07-11
Małgorzata Trocha