Dobiega końca I etap rekrutacji na PŁ

A+ / A-

Jeszcze tylko do piątku, 14 lipca, Sekcja Rekrutacji PŁ będzie przyjmowała dokumenty na studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Na kilkudziesięciu kierunkach PŁ przygotowała 4750 miejsc na studiach stacjonarnych, pierwszego i drugiego stopnia oraz 1065 miejsc na studiach niestacjonarnych. Na liście programów studiów jest też kilka nowości.

Po raz pierwszy w ofercie kształcenia znalazły się trzy nowe kierunki studiów. Jeden z nich będzie prowadzony w języku angielskim. To biomateriały inspirowane naturą (Advanced Biobased and Bioinspired Materials). Drugi kierunek to inżynieria wzornictwa przemysłowego, który ma zdecydowanie profil praktyczny. A kolejny - rewitalizacja miast, jest przeznaczony dla absolwentów studiów pierwszego stopnia. Wszystkie z nich będzie można studiować bezpłatnie, bo są studiami stacjonarnymi.

Szczególowe informacje o kierunkach, rodzajach i trybach studiów są podane na stronie rekrutacji.

Data dodania:2017-07-11
Absolwenci Politechnki Łódzkiej. fot. Jacek Szabela PŁ