Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE



Dyrektor CKM

 

dr inż. Tomasz Saryusz Wolski

 

Telefon: (42) 638 38 49

Mail: tomasz.saryusz-wolski@p.lodz.pl

 

 

  1. Biuro ds. studiów międzynarodowych BSM

 

Żwirki 36, bud. A-16, pok. 208
90-539 Łódź

 

Pracownicy:

 

dr inż. Małgorzata Miller

    Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Telefon: (42) 638 38 23

Mail: malgorzata.miller@p.lodz.pl

 

mgr Sylwia Frydrychowska-Celmer

    Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Telefon: (42) 638 38 47

Mail: sylwia.celmer@p.lodz.pl

 

 

  1. Biuro ds. studenckich BS

 

Żwirki 36, bud. A-16, pok. 211
90-539 Łódź

 

Pracownicy:

 

mgr Joanna Olejnik

Lider

 

Telefon: (42) 638 38 30

Mail: joanna.olejnik@p.lodz.pl

 

mgr Zuzanna Panasiuk

    Sprawy studenckie.

Telefon: (42) 638 38 33

Mail: zuzanna.panasiuk@p.lodz.pl

 

mgr Anna Uszpolewicz

    sprawy studenckie

Telefon: (42) 638 38 34

Mail: anna.uszpolewicz@p.lodz.pl

 

     mgr Ewa Leśnik

    plany studiów, Team Project, absolwenci

    Telefon: (42) 638 38 31

    Mail: ewa.lesnik@p.lodz.pl

 

mgr Anna Gruszczelak

programy studiów, obciążenia dydaktyczne, absolwenci

Telefon: (42) 638 38 61

Mail: anna.gruszczelak@p.lodz.pl

 

mgr Agnieszka Roganowicz

    podwójne dyplomy, projekty dydaktyczne

    Telefon: (42) 638 38 11

Mail: agnieszka.roganowicz@p.lodz.pl


Data dodania:2017-09-22
Data aktualizacji2018-07-13

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE