Business Source i Academic Search Ultimate - dostępy testowe

Od 1 marca do 31 maja zapraszamy do testowania nowych baz na platformie EBSCOhost.

Academic Search Ultimate to baza wielodziedzinowa czasopism pełnotekstowych z serii Academic Search w rozszerzonej wersji Ultimate. Zawiera najlepsze czasopisma z każdej dziedziny studiów. Przeznaczona na  potrzeby studentów studiujących na różnych kierunkach studiów.
Business Source Ultimate to bogate źródło zasobów biznesowych, które zapewnia informacje historyczne i aktualne trendy, które wywołują dyskusję na temat przyszłych wydarzeń i zmian w świecie biznesu. Baza umożliwia dostęp do kluczowych pełnotekstowych czasopism biznesowych.

Dostęp do baz jest możliwy po wejściu na stronę http://search.ebscohost.com/, wybór opcji EBSCOhost Web i wyszukanie bazy.

Dostęp spoza PŁ

Data dodania:2018-03-01