75lat.p.lodz.pl

Ponad 500 uczniów odwiedzi PŁ

W tym roku Dzień Otwarty Łodzi Akademickiej rozpocznie się na Politechnice Łódzkiej w audytorium im. A. Sołtana. Ponad 500 uczniów z województwa łódzkiego spotka się z władzami miasta i uczelni, które będą ich zachęcać do studiowania w Łodzi.

Festiwal Dysonanse w  ramach Dni Otwartych Łodzi Akademickiej

Wydarzenie zaplanowano na 13 listopada (środa). Po spotkaniu na PŁ organizatorzy: Stowarzyszenie Inicjatyw Studenckich i Urząd Miasta Łodzi zapraszają maturzystów do Art - Inkubatora (ul. Tymienieckiego) na Festiwal Dysonanse, na specjalnie dla nich przygotowany program. Podczas festiwalu uczniowie poznają osiągniecia łódzkich szkół wyższych i perspektywy rozwoju w Łodzi.

W Festiwalu w Art- Inkubatorze wezmą udział przedstawiciele Politechniki Łódzkiej: dr inż. Jakub Szczepaniak wystąpi z wykładem „Matematyka miłości” i zespół Iron Warriors zaprezentuje się w bloku  „Historie sukcesów absolwentów”.

Data dodania:2019-11-05
Uczniowie z woj. łódzkiego na dniu otwartym Lodzi Akademickiej w PŁ, fot. Jacek Szabela
dysonanse_a4_info_dla_uczniow_programpdf1.pdf229.58 KB