Bieg o Puchar Rektora PŁ

Centrum Sportu PŁ zaprasza 16 czerwca (sobota) wszystkich pracowników i studentów Politechniki Łódzkiej na Bieg o Puchar JM Rektora PŁ, prof. Sławomira Wiaka.

Bieg odbędzie się w parku im. Roberta Baden – Powella na dystansie 2 km. Start  i metę zaplanowano przy Hali MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7. Tam również znajdują się szatnie. - Wszystkich startujących obowiązuje strój sportowy. Do biegu nie będą dopuszczeni zawodnicy, którzy nie spełnią tego wymogu - zastrzegają organizatorzy biegu.

Start biegu został zaplanowany na godz.10:00. Pół godziny później, o10.30 odbędzie się ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali i nagród.

- Udział w biegu zalicza imprezę masową dla studentów pierwszego roku, II semestru. Puchary JM Rektora otrzymają studenci-zwycięzcy w kategorii kobiet i mężczyzn. Pracownik z najlepszym wynikiem otrzyma Puchar Dyrektora Centrum Sportu PŁ - informują organizatorzy.

Data dodania:2018-05-30
Małgorzata Trocha