Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp

Fb

Bieg o Puchar Rektora PŁ

Prawie 300 osób wzięło udział w Biegu o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej - prof. Sławomira Wiaka, na dystansie 2,5 km (fotorelacja).

W kat. mężczyzn pierwszy do mety dobiegł i zdobył Puchar JM Rektora PŁ - Artur Dąbrowski, student Wydziału Chemicznego z czasem 7,31’. Wyprzedził Marcina Nadratowskiego z Wydziału EEIA, który osiągnął czas 7,49’. Trzecie miejsce zajął Dariusz Niewiadomski - student Wydziału EEIA z czasem 7,56’. Miejsce czwarte, piąte i szóste zdobyli kolejno: Kamil Kwiatek - student Wydziału EEIA (8,02’); Mateusz Barański -  student Wydziału EEIA (8,15’), Maciej Ślusasz - student Wydziału FTIMS (8,29’). Na zdjęciu zwycięzcy biegu. Od lewej: Artur Dąbrowski, Anna Ławrenin, doc. Marek Sekieta. Fot. Jacek Szabela.

Wśród kobiet pierwsze miejsce i Puchar JM Rektora PŁ, zdobyła po raz kolejny, Anna Ławrenin - studentka Wydziału Organizacji i Zarządzania z czasem 9,16’. Drugie miejsce zajęła Sima Agajew  - studentka Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska z czasem 9,36’. Na trzecim miejscu uplasowała się Julia Kucejko  - studentka Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej z czasem 9,55’.

Miejsce czwarte, piąte i szóste zdobyły kolejno: Joanna Pluta - studentka EEIA (9,59’), Liza Wójtowicz - studentka Wydziału Mechanicznego (10,10’), Julia Jasińska  -studentka Wydziału Chemicznego (10,16’).

Spośród pracowników Politechniki Łódzkiej pierwszy do mety dobiegł doc. Marek Sekieta (prezes KU AZS PŁ), który zdobył Puchar Dyrektora Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej. Miejsce drugie i trzecie kolejno zdobyli: Tomasz Piasecki (Centrum Sportu), Małgorzata Woźniak (Centrum Sportu).

Wszyscy zwycięzcy Biegu o Puchar JM Rektora PŁ. Fot. Jacek SzabelaPuchary, nagrody i dyplomy wręczył prorektor ds. kształcenia -  prof.  Grzegorz Bąk. Organizatorem biegu było Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej przy czynnym udziale trenerów sekcji lekkiej atletyki: Adama Kuli, Rafała Bieńka i Gabriela Kabzy oraz pracowników Centrum Sportu PŁ.

Bieg odbył się 9 czerwca w Parku im. ks. J. Poniatowskiego. Wzięło w nim udział 291 studentów oraz 5 pracowników Politechniki Łódzkiej.

Data dodania:2017-06-13