Bezpłatne szkolenia dla naukowców i doktorantów

Fundacja na rzecz Nauki w Polsce organizuje  szkolenia z zakresu komercjalizacji badań naukowych i przedsiębiorczości dla naukowców (FastTrac® TechVenture™). To jedno z najbardziej prestiżowych szkoleń z zakresu komercjalizacji wyników prac naukowo-badawczych i przedsiębiorczości.

Program szkolenia został opracowany przez Fundację Kauffmana na podstawie wieloletnich doświadczeń (ponad 17 lat, blisko 300.000 przeszkolonych osób). Szkolenie to będzie po raz trzeci przeprowadzane w Polsce.

Zapisy prowadzone są do 12 września 2013r. przez internetową bazę szkoleń https://szkolenia.fnp.org.pl
Zapisów można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto i po wejściu w zakładkę „Rekrutacja-Rekrutacja na szkolenia”. Osoby nieposiadające konta w bazie muszą najpierw takie konto założyć.
Należy się zapisywać tylko na jedną z dostępnych grup! Każde szkolenie składa się z 5 jednodniowych spotkań!

Więcej informacji w załącznikach.

Data dodania:2013-09-06
Małgorzata Trocha