Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Akcja "Dziewczyny na politechniki" - zapisy na warsztaty w PŁDruk 3D z czekolady, warsztaty lutowania, radiowe, taneczne oraz kilkanaście innych propozycji przygotowali studenci i pracownicy Politechniki Łódzkiej dla uczestniczek tegorocznej akcji "Dziewczyny na politechniki".

 

Zapraszamy dziewczyny na PŁ od rana, 19 kwietnia (czwartek). Na wydziałach zaplanowano w tym dniu liczne warsztaty, na których uczestniczki dowiedzą się m.in. jak zabezpieczyć powierzchnię implantu, aby wyeliminować powikłania pooperacyjne? Jak wspomóc kierowcę gdy jego uwagę odwraca radio, telefon, nawigacja czy złe oświetlenie? Odpowiedzą na pytanie, czy możliwe jest aby samochód elektryczny poruszał się bez baterii? Poznają inteligentne materiały z pamięcią kształtu oraz bedą miały okazję wziąć udział w misji humanitarnej.

 

Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest spotkanie władz uczelni, studentek, wykładowczyń z uczennicami ze szkół ponadgimnazjalnych z Łodzi i regionu, zaplanowane na godz. 12.00 w  Sali widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją o imprezach przygotowanych dla dziewczyn. Przy każdej propozycji znajdują się kontakty do osób prowadzących zapisy na warsztaty.


Data dodania:2018-03-19
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Plakat akcji DNP_2018
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
dnp_program_-_poprawiony.pdf2.04 MB

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE