14. Akademickie Targi Pracy

W tegorocznych (10.04) Akademickich Targach Pracy (ATP) wzięło udział aż 140 wystawców oferujących pracę, staże i praktyki.

Akademickie Targi Pracy to wspólna przestrzeń dla studentów i pracodawców. W programie było 35 darmowych szkoleń. Była strefa doradcza i strefa chilloutu. Gościem specjalnyn wydarzenia był Robert Makłowicz, znany dziennikarz, podróżnik i krytyk kulinarny, który poprowadził szkolenie zatytułowane „Pasja – praca – sukces, czyli o tym jak podążanie za prawdziwą pasją w życiu zawodowym sprzyja osiągnięciu sukcesu”.

Strefa doradcza była miejscem wsparcia m.in. przy analizie CV i rozwiązywaniu problemów związanych z poszukiwaniem pracy. Strefa Chilloutu była przeznaczona do odpoczynku od wrażeń, ale również dawała  możliwość skorzystania z atrakcji, które zapewnił FitFabric.

Wystawcy na  ATP prezentowali  różnorodne branże, m.in. były firmy IT, telekomunikacyjne, energetyczne, farmaceutyczne, bankowość, logistykę i wiele innych.

Targi, podobnie jak w latach ubiegłych, odbywały się w hali Expo przy Al. Politechniki 4. Biuro Karier Politechniki Łódzkiej było głównym organizatorem wydarzenia.

Data dodania:2019-04-04
Małgorzata Trocha