Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Akademickie Mistrzostwa Europy w siatkówce odbędą się w ŁodziAZS Politechniki Łódzkiej będzie organizatorem Akademickich Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet i mężczyzn w roku 2019!

Decyzja zapadła dosłownie w kilka dni, po tym jak z tą propozycją do AZS zwróciło się europejskie stowarzyszenie EUSA (European University Sports Association). Ten nagły tryb wyniknął z niewywiązywania się z obowiązków dotychczasowego organizatora.

Aktualnie trwa nabór wniosków na organizację cyklu akademickich mistrzostw w Europie na rok 2021. Jak widać, EUSA wierzy w nasze doświadczenie i skuteczność w podejmowaniu wyzwań – mówi, nie ukrywając radości Przemysław Jagielski, prezes AZS Politechniki Łódzkiej i jak podkreśla - W związku z tym, że przejmujemy organizację wydarzenia w trybie awaryjnym – mamy na jego przygotowanie tylko kilka miesięcy - Komitet Wykonawczy EUSA postanowił zwolnić nas całkowicie z opłaty za prawa do organizacji tego wydarzenia!

 

AZS Politechniki Łódzkiej drugi rok z rzędu będzie organizatorem dwóch międzynarodowych imprez w sporcie akademickim. W 2019 roku zapraszamy do Łodzi w czerwcu na rywalizację badmintonistów, a w lipcu na siatkówkę, która gromadzi bardzo wielu zawodników z europejskich uczelni.


Data dodania:2018-12-20
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Ewa Chojnacka,
Zdjęcia
Logo AZS PŁ

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE