Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Akademickie Centrum ZaufaniaZdjęcie przedstawia logo Akademickiego Centrum Zaufania - czarną literę A z niebieską kreską w kształcie fali

Akademickie Centrum Zaufania Politechniki Łódzkiej oferuje nieodpłatne indywidualne konsultacje psychologiczne dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników Politechniki Łódzkiej. Towarzyszymy w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych i akademickich. Centrum Zaufania oferuje sesje ukierunkowane na rozwój, psychologiczne wsparcie krótkoterminowe, pomoc w sytuacjach nagłych. W ramach zapotrzebowania studenci mogą też zgłaszać potrzeby warsztatowe.

 

Centrum Zaufania Politechniki Łódzkiej działa od 2007 roku na rzecz Uczelni. Współpracujemy z terapeutą uzależnień, coachem, psychologiem, zapewniając specjalistyczne wsparcie edukacyjne i  psychoprofilaktyczne. Nasze Centrum brało udział w międzynarodowych inicjatywach, m.in. centrum pomocy osobom z niepełnosprawnościami „Piramida” w Czechach (Uniwersytet w Ostrawie) oraz  Centrum Pomocy dla osób z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Technologicznym na Krecie.

 

 

Grafika przedstawia dłoń składającą się z różnych słów. Na pierwszy plan wysuwa się słowo wsparcieUmów się na spotkanie

Indywidualne spotkania umawiany telefonicznie (tel. 426313887). Krótki czas oczekiwania.

Aktualne godziny dyżurów psychologa dostępne pod telefonem.

 

Jak nas znaleźć

ACZ PŁ mieści się w budynku Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej (BON PŁ) przy ul. Żeromskiego 116, w budynku A-30.

 

 

 

Działania

  • Kosiarz umysłów – indywidualne spotkania ukierunkowane na poprawę strategii uczenia się
  • Profil intelektu – umów się na diagnozę inteligencji i zmierz swój potencjał – diagnoza mocnych stron gratis
  • Wrzuć na luz – umów się na sesję relaksacyjną wg treningu Jacobsona

 


Data dodania:2017-11-07
Data aktualizacji2018-11-26

Wprowadzone przez:
Agnieszka Kania,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE