Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Akademickie Centrum ZaufaniaZdjęcie przedstawia logo Akademickiego Centrum Zaufania - czarną literę A z niebieską kreską w kształcie fali

Akademickie Centrum Zaufania Politechniki Łódzkiej oferuje nieodpłatne indywidualne konsultacje psychologiczne dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników Politechniki Łódzkiej. Towarzyszymy w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych i akademickich. Centrum Zaufania oferuje sesje ukierunkowane na rozwój, psychologiczne wsparcie krótkoterminowe, pomoc w sytuacjach nagłych. W ramach zapotrzebowania studenci mogą też zgłaszać potrzeby warsztatowe.

 

Centrum Zaufania Politechniki Łódzkiej działa od 2007 roku na rzecz Uczelni. Współpracujemy z terapeutą uzależnień, coachem, psychologiem, zapewniając specjalistyczne wsparcie edukacyjne i  psychoprofilaktyczne. Nasze Centrum brało udział w międzynarodowych inicjatywach, m.in. centrum pomocy osobom z niepełnosprawnościami „Piramida” w Czechach (Uniwersytet w Ostrawie) oraz  Centrum Pomocy dla osób z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Technologicznym na Krecie.

 

 

Grafika przedstawia dłoń składającą się z różnych słów. Na pierwszy plan wysuwa się słowo wsparcieUmów się na spotkanie

Indywidualne spotkania umawiany telefonicznie (tel. 42-6362341). Krótki czas oczekiwania.

Aktualne godziny dyżurów psychologa dostępne pod telefonem.

 

Jak nas znaleźć

ACZ PŁ mieści się w budynku Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej (BON PŁ) przy ul. Żeromskiego 116, w budynku A-30.

 

 

 

Działania

  • Kosiarz umysłów – indywidualne spotkania ukierunkowane na poprawę strategii uczenia się
  • Profil intelektu – umów się na diagnozę inteligencji i zmierz swój potencjał – diagnoza mocnych stron gratis
  • Wrzuć na luz – umów się na sesję relaksacyjną wg treningu Jacobsona

 


Data dodania:2017-11-07
Data aktualizacji2018-10-05

Wprowadzone przez:
Agnieszka Kania,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE