Zaliczenie WF w sekcjach sportowych AZS PŁ

Uczęszczając systematycznie na treningi sekcji sportowych AZS PŁ, można zaliczyć obowiązkowe zajęcia WF w semestrze letnim 2016/2017.

Sekcje sportowe prowadzone przez trenerów CS - PŁ:

aerobik sportowy, ergometr wioślarski K i M, futsal K, futsal/ piłka nożna M, judo K i M, koszykówka K i M, lekkoatletyka K i M, narciarstwo, snowboard, piłka ręczna K i M, piłka siatkowa K i M, pływanie K i M, sambo, tenis ziemny, trójbój siłowy.

Sekcje sportowe prowadzone przez trenerów KU AZS PŁ:

acroyoga, akrobatyka powietrzna, badminton, brydż sportowy, fitness, Fit and Jump, ju jitsu, karate, kolarstwo górskie, krav maga, teakwondo, taniec towarzyski, tenis stołowy, wspinaczka, szachy, squash.

Zapisy do ww. sekcji sportowych bezpośrednio  w KU AZS PŁ.

Informacje o sekcjach, miejscu treningów, dzień tygodnia, godz. treningów, dodatkowych opłatach i inne pod adresem www.azs.p.lodz.pl lub KU AZS PŁ Al. Politechniki 3a, Łódź

Data dodania:2016-10-03
Małgorzata Woźniak