Wykłady dla doktorantów łódzkich uczelni

Zarząd Łódzkiego Towarzystwa Naukowego zaprasza na kolejny cykl wykładów dla doktorantów łódzkich uczelni, prowadzony przez profesorów - członków ŁTN.

W roku akademickim 2016/2017 realizowany będzie ósmy cykl wykładów dla doktorantów pod wspólnym tytułem: „Wiek XXI - stare problemy - nowe wyzwania". Zajęcia będą się odbywać raz w miesiącu, w czwartki w godz. 16:00-19:00 w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Naukowego, ul. M. Skłodowskiej-Curie 11. Obejmować będą wykład, dyskusję i spotkanie z profesorem, prowadzącym wykład. Rozpoczęcie 20 października, godz. 16:00.

Zgłoszenia na wykłady prosimy dokonywać za pomocą formularza, który dostępny jest u kierowników studiów doktoranckich oraz na stronie www.ltn.lodz.pl. Formularz prosimy przesłać tradycyjną pocztą lub e-mailem na adres biuro@ltn.lodz.pl bezpośrednio lub za pośrednictwem kierownika studiów doktoranckich na danym kierunku/wydziale lub złożyć w sekretariacie Łódzkiego Towarzystwa Naukowego (ul. M. Skłodowskiej-Curie 11 w godz. 8:30-15:30).

Więcej informacji o tematyce wykładów w załączonym dokumencie.

Data dodania:2016-09-19
Małgorzata Trocha