Warsztaty Partnerships between Polish and American Universities in Practice

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta i Centrum Doradztwa EducationUSA, we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza na warsztaty Study Abroad. Partnerships between Polish and American Universities in Practice, które odbędą się 20 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania lub pogłębienia współpracy z amerykańskimi instytucjami szkolnictwa wyższego.

Sesje z przedstawicielami uczelni polskich i amerykańskich prowadzących stałą międzynarodową wymianę studentów pozwolą Państwu z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak skutecznie nawiązywać trwałe kontakty, zawierać umowy i podtrzymać współpracę międzyuczelnianą.

Warsztaty umożliwią Państwu spotkania z przedstawicielami amerykańskich instytucji szkolnictwa wyższego, którzy właśnie w tych dniach będą uczestniczyć w amerykańskich targach edukacyjnych organizowanych przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych. Spotkania te pozwolą zaprezentować ofertę edukacyjną własnej uczelni oraz nawiązać bezpośredni kontakt z partnerami amerykańskimi. Koszty organizacji wydarzenia są w całości pokrywane przez Departament Stanu USA, w związku z tym nie ponoszą Państwo opłaty za uczestnictwo w warsztatach.

Proszę o potwierdzenie chęci udziału do 1 marca 2016 r. na adres studyabroad@fulbright.edu.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Data dodania:2016-02-18
Agnieszka Roganowicz