Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Seminarium naukowe architektów "Łódz U Like"Miłośnicy architektury, studenci i wykładowcy, mają okazję spotykać się na Politechnie Łódzkiej na 8. edycji Seminarium Naukowego „Łódź U Like”, w dniach 24-26 października. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Łódzkiej „IX Piętro”.

 

 

Podczas seminarium studenci architektury będą dzielić się swoimi pasjami, wrażeniami, obserwacjami i doświadczeniami z dalekich i bliskich podróży architektonicznych, zarówno tych dosłownych jak i tych w przenośni. Referaty wygłoszą także wykładowcy Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.

 

 

 - Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tegorocznej edycji „Łódź U Like”. Zarówno udział w seminarium, jak i w warsztatach, ma charakter darmowy oraz otwarty dla wszystkich studentów Politechniki Łódzkiej i nie tylko. Studenci uczestniczący w wydarzeniu będą zwolnieni z zajęć - zachęca do udziału Jakub Kulik, student architektury na PŁ, organizator wydarzenia.

 

 

Gośćmi specjalnymi 8. edycji seminarium „Łódź U Like” będą architekci Andrzej Bulanda i Włodzimierz Mucha, założyciele pracowni architektonicznej Bulanda, Mucha Architekci, laureaci Honorowej Nagrody SARP 2015. Dodatkowo, w ramach seminarium odbędą się warsztaty Archicad (plakat), pod patronatem firmy Graphisoft, poprowadzone przez przedstawicieli z Węgier i Polski.

 

 

Goście z GRAPHISOFT opowiedzą o programie ARCHICAD 20 oraz programach towarzyszących. Dodatkowo trzy biura architektoniczne wyjaśnią jak wygląda ich codzienna praca w programie ARCHICAD. W ramach warsztatów zostanie zorganizowany konkurs. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie pachołka przy bramie współczesnej kamienicy. Nagrodą w konkursie będzie dalmierz laserowy firmy Leica.

 

 


Seminarium odbędzie się  w budynku B16 Instytutu Architektury i Urbanistyki PŁ.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia oraz na Facebooku.
 

 


Data dodania:2016-10-17
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Plakat promujący Seminariun Naukowe "Łódż U Like"
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
plakat_warsztaty.jpg141.23 KB

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE