Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Sekcje sportowe

A+ / A-


Poniżej lista sekcji sportowych realizowanych przez Centrum Sportu PŁ.

 

 

Aerobik sportowy - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Monika Boruch

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, środa - godz. 18:00 - 19:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Badminton - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11 i sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

 

Prowadzący - mgr Maciej Kacprzak

 

Terminy: poniedziałek - godz. 21:00 - 22:30 - sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173;

wtorek - godz. 21:00 - 22:30 - sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Judo Kobiet - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Jerzy Baykowski

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Judo Mężczyzn - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Tomasz Piasecki

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 19:00 - 20:30

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekkoatletyka Kobiet i Mężczyzn - obiekt, sala, silownia, boisko Centrum SPortu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Gabriel Kabza

                     mgr Adam Kula

                     mgr Rafał Bieniek

Terminy: Biegi/Rzuty - wtorek - godz. 17:45 - 19:15;

                                   czwartek - godz. 17:45 - 19:15

Skoki - wtorek, czwartek - 18:00 - 19:30

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszykówka mężczyzn - obiekt: Hala Sportowa MOSiR, ul. ks. Skorupki 21 ( I piętro )

Prowadzący - mgr Paweł Wójcik

Termin: poniedziałek - godz. 19:30 - 21:00;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszykówka Kobiet - obiekt: Hala Sportowa MOSiR, ul. ks. Skorupki 21 ( I piętro )

Prowadzący - mgr Daiva Jodeikaite 

Termin: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trójbój siłowy - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Marcin Laśkiewicz

Termin: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Narciarstwo alpejskie/snowboard - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Adam Kula

Terminy: wtorek - godz. 16:00 - 17:30;

czwartek - godz. 16:0 - 17:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pływanie - obiekt: Zatoka Sportu, Al. Politechniki 10

Prowadzący - mgr Tomasz Melka

Terminy: poniedziałek - godz. 20:00 - 21:30;

czwartek - godz. 20:00 - 21:30

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka ręczna Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Marek Stępniewski

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka ręczna Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Adam Jędraszczyk

Terminy: wtorek - godz. 19:45 - 21:15;

czwartek - godz. 19:45 - 21:15

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka siatkowa Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący: mgr Mariusz Koralewski

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka siatkowa Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący - mgr Piotr Piotrowski

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tenis ziemny - obiekt: Miejski Klub Tenisowy ul. Zeromskiego 117 (park im. J. Poniatowskiego)

Prowadząca - mgr Aneta Ławska

Terminy: środa - godz. 20:00 - 21:30;

piątek - godz. 20:00 - 21:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Futsal Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Marcin Skrydalewicz

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 21:00;

środa - godz. 18:00 - 21:00

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Futsal/Piłka nożna Mężczyzn - sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11, boisko AZS Łódź ul. Lumumby 22/26 

poniedziałek 19.30 – 21:00

środa             19.00 – 20.30 

Prowadzący - mgr Sławomir Ścieszko

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tenis stołowy Kobiet i Mężczyzn - obiekt sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Renata Łoś

Terminy: poniedziałek - godz. 19:30 - 21:00;

środa - godz. 19:30 - 21:00

 

Udział w treningach sekcji zalicza obowiązkowe zajęcia wf na Politechnice Łódzkiej.

 

Informacje na temat zajęć oraz zapisy odbywają się bezpośrednio u trenerów w wyznaczonych godzinach treningów i miejscu treningu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostałe:

 

Zaliczenie WF w sekcjach sportowych AZS PŁ.

Uczęszczając  systematycznie na treningi  sekcji  sportowych AZS  PŁ  można zaliczyć obowiązkowe zajęcia z WF.

 

Sekcje sportowe prowadzone przez trenerów  KU AZS PŁ zaliczających WF w roku akad.2017/18  sem. zimowy

Acroyoga, Akrobatyka powietrzna (pole dance oraz koło cyrkowe), Brydż sportowy, Fitness, Fit and jump, Float fitness, Joga, Karate, Łyżwiarstwo, Nordic Walking, Nurkowanie, Squash, Szachy, Taekwondo, Taniec towarzyski, Unihokej, Wspinaczka Stratosfera.

 

Zapisy do ww. sekcji sportowych bezpośrednio w  KU AZS PŁ.                                                                                        

Informacje o sekcjach, miejscu treningów, dzień tygodnia ,godz. treningów ,dodatkowych opłatach i inne ,pod adresem: www.azs.p.lodz.pl lub Klub AZS PŁ - ŁÓDŹ Al.Politechniki 3a
                 

ZAJĘCIA CZĘŚCIOWO ODPŁATNE


Data dodania:2016-11-28
Data aktualizacji2017-09-30

Wprowadzone przez:
Małgorzata Woźniak,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE