Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Sekcje sportowe



 

 

Jednym z warunków koniecznych do uzyskania zaliczenia obowiązkowych zajęć „wf” na Politechnice Łódzkiej jest wypełnienie i dostarczenia oświadczenia studenta (do pobrania na stronie http://azs.p.lodz.pl/zaliczenie-z-wf-u/) do biura KU AZS PŁ (al. Politechniki  10) najpóźniej do 19 października 2018.

 

Poniżej lista sekcji sportowych realizowanych przez Centrum Sportu PŁ.

 

 

Aerobik sportowy - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Monika Boruch

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30, środa - godz. 18:00 - 19:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Badminton - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11 i sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

 

Prowadzący - mgr Maciej Kacprzak

 

Terminy: poniedziałek - godz. 21:00 - 22:30 - sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173;

wtorek - godz. 21:00 - 22:30 - sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Judo Kobiet - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Jerzy Baykowski

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Judo Mężczyzn - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Tomasz Piasecki

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 19:00 - 20:30

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekkoatletyka Kobiet i Mężczyzn - obiekt, sala, silownia, boisko Centrum SPortu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Gabriel Kabza

                     mgr Adam Kula

                     mgr Rafał Bieniek

Terminy: Biegi/Rzuty - wtorek - godz. 17:45 - 19:15;

                                   czwartek - godz. 17:45 - 19:15

Skoki - wtorek, czwartek - 18:00 - 19:30

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszykówka mężczyzn - obiekt: Hala Sportowa MOSiR, ul. ks. Skorupki 21 ( I piętro )

Prowadzący - mgr Paweł Wójcik

Termin: poniedziałek - godz. 19:30 - 21:00;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszykówka Kobiet - obiekt: Hala Sportowa MOSiR, ul. ks. Skorupki 21 ( I piętro )

Prowadzący - mgr Daiva Jodeikaite 

Termin: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trójbój siłowy - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Marcin Laśkiewicz

Termin: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Narciarstwo alpejskie/snowboard - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Adam Kula

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pływanie - obiekt: Zatoka Sportu, Al. Politechniki 10

Prowadzący - mgr Tomasz Melka

Terminy: poniedziałek - godz. 20:00 - 21:30;

czwartek - godz. 20:00 - 21:30

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka ręczna Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Agnieszka Kowalska

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka ręczna Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Adam Jędraszczyk

Terminy: wtorek - godz. 19:45 - 21:15;

czwartek - godz. 19:45 - 21:15

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka siatkowa Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący: mgr Mariusz Koralewski

Terminy: wtorek - godz. 18:00 - 19:30;

czwartek - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka siatkowa Mężczyzn - obiekt: sala Centrum Sportu Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący - mgr Piotr Piotrowski

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 19:30;

środa - godz. 18:00 - 19:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tenis ziemny - obiekt: Miejski Klub Tenisowy ul. Zeromskiego 117 (park im. J. Poniatowskiego)

Prowadząca - mgr Aneta Ławska

Terminy: środa - godz. 20:00 - 21:30;

piątek - godz. 20:00 - 21:30

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Futsal Kobiet - obiekt: sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Marcin Skrydalewicz

Terminy: poniedziałek - godz. 18:00 - 21:00;

środa - godz. 18:00 - 21:00

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Futsal/Piłka nożna Mężczyzn w semestrze zimowym:  


PONIEDZIAŁEK   19:30 - 21:15  boisko/sala Centrum Sportu PŁ Al. Politechniki 11

CZWARTEK 19:30 - 21:00 boisko AZS Łódź (ul. Lumumby 22/26) do 15.11.2018 (czwartek) i od 21.11.2018 r. (środa) przez kolejne środy 17:45 - 19:30 sala Centrum SPortu PŁ (al. Politechniki 11)

kontakt z trenerem sekcji: mgr Sławomir Ścieszko 609–990–111 /slawomir.scieszko@p.lodz.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tenis stołowy Kobiet i Mężczyzn - obiekt sala Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Renata Łoś

Terminy: poniedziałek - godz. 19:30 - 21:00;

środa - godz. 19:30 - 21:00

 

Udział w treningach sekcji zalicza obowiązkowe zajęcia wf na Politechnice Łódzkiej.

 

Informacje na temat zajęć oraz zapisy odbywają się bezpośrednio u trenerów w wyznaczonych godzinach treningów i miejscu treningu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostałe:

 

Zaliczenie WF w sekcjach sportowych AZS PŁ.

Uczęszczając  systematycznie na treningi  sekcji  sportowych AZS  PŁ  można zaliczyć obowiązkowe zajęcia z WF.

 

Sekcje sportowe prowadzone przez trenerów  KU AZS PŁ zaliczających WF w roku akad.2018/2019  sem. zimowy

Acroyoga, Akrobatyka powietrzna (pole dance oraz koło cyrkowe), Brydż sportowy, Fitness, Fit and jump, Float fitness, Joga, Karate, Nurkowanie, Squash, Szachy, Taniec towarzyski, Unihokej, Wspinaczka Stratosfera, Łyżwiarstwo, Wrotkarstwo, Skoki do wody.

 

Zapisy do ww. sekcji sportowych bezpośrednio w  KU AZS PŁ.                                                                                        

Informacje o sekcjach, miejscu treningów, dzień tygodnia ,godz. treningów ,dodatkowych opłatach i inne ,pod adresem: www.azs.p.lodz.pl lub Klub AZS PŁ - ŁÓDŹ Al.Politechniki 10, 1 piętro
                 

ZAJĘCIA CZĘŚCIOWO ODPŁATNE


Data dodania:2016-11-28
Data aktualizacji2018-10-16

Wprowadzone przez:
Małgorzata Woźniak,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE