Rozstrzygnięcie Konkursów JM Rektora Politechniki Łódzkiej

Informujemy, że rozstrzygnięte zostały konkursy o Nagrody Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej.

Laureatem konkursu o nagrodę dla autora najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2015 roku został dr inż. Marcin Barburski z Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów.

Nagroda dla najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej została przyznana mgr. inż. Pawłowi Czapskiemu z Wydziału Mechanicznego.

W konkursie o nagrodę za najbardziej wartościową komercjalizację wyników prac badawczo-rozwojowych w 2015 roku Laureatami zostali prof. dr hab. inż. Jerzy Gębicki oraz prof. dr hab. inż. Andrzej Marcinek z Wydziału Chemicznego.

Nagroda za najwyższą liczbę cytowań w 2015 roku przyznana została prof. dr. hab. inż. Stanisławowi Ledakowiczowi z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Nagrody zostaną wręczone w dniu Święta Politechniki Łódzkiej - 24 maja br.

Lista Laureatów pozostałych miejsc znajduje się w załączniku.

Data dodania:2016-04-19
Katarzyna Maćczak