Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Nauka movi(e) – zaglądamy do laboratoriów, rozmawiamy, inspirujemyWraz z nowym rokiem akademickim rozpoczynamy cykl publikacji promujących naukę i naukowców PŁ. Premiera artykułu lub filmu w każdą środę na stronie internetowej: www.p.lodz.pl/nauka-movie oraz na profilu PŁ w portalu: www.youtube.com/politechnikalodzka.

 

Praca naukowców, wielkie odkrycia, innnowacyjne badania często oddzielone są od świata murem laboratoriów, czy pracowni. Dyskusje naukowe toczone przez uczonych trudno nieraz zrozumieć, przez co nauka wydaje się hermetyczna i dostępna dla nielicznych. Cośrodowy cykl  publikacji PŁ będzie dowodem, że "Nauka movi(e)" także w sposób zrozumiały, ciekawy i inspirujący.

 

Artykuły i filmy ukażą potencjał naukowy Politechniki Łódzkiej. Co tydzień nowe odkrycie uczelni przyjaznej rozwojowi innowacyjnych badań oraz miejsca pracy fascynujących naukowców. Eksponując kapitał intelektualny pracowników oraz studentów, prezentowana będzie nowoczesna infrastruktura badawcza. Na co dzień skupieni w laboratoriach i pracowniach odkrywać oni będą niezwykły świat naukowy.

 

Cykl materiałów powstaje przy współpracy Działu Promocji i Centrum Multimedialnego PŁ.

 


Data dodania:2016-10-05
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE