Konkurs „Młodzi innowacyjni dla PGNiG”

Departament Badań i Rozwoju Centrali Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA ogłosił II. edycję konkursu pod nazwą „Młodzi innowacyjni dla PGNiG”.

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców, studentów lub doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów o charakterze badawczo-rozwojowym, z obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Projekt musi być nowatorski, a także powinien być możliwy do zastosowania w praktyce biznesowej Grupy Kapitałowej PGNiG.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać w języku polskim, wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy konkursMIP@pgnig.pl do 30.06.2016 r. Kapituła konkursu przyzna 3 nagrody finansowe, a laureat pierwszej nagrody otrzyma od organizatora propozycję realizacji swojego projektu.

Konkurs nawiązuje do działalności patrona przemysłu naftowego – Ignacego Łukasiewicza, innowatora i społecznika swoich czasów. Dzisiejszy przemysł również potrzebuje świeżego spojrzenia i odważnych pomysłów, aby zmieniać rzeczywistość. „Młodzi innowacyjni dla PGNiG” to szansa, by wzbogacić działalność firmy oraz wesprzeć nowe, odważne pomysły.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konkursu: www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Data dodania:2016-05-06
Monika Kasieczka-Burnecka