72. rocznica powstania Politechniki Łódzkiej

A+ / A-

Władze uczelni zapraszają na uroczyste posiedzenie Senatu z okazji 72. rocznicy powstania Politechniki Łódzkiej. Uroczystość odbędzie się 24 maja (środa), o godz. 11.00 w audytorium im. A. Sołtana, przy ul. Stefanowskiego 1/15 i będzie transmitowana w Internecie.

W bogatym programie obchodów przewidziano wystąpienie rektora PŁ, prof. Sławomira Wiaka, który podsumuje pierwszy rok swojej działalności i przedstawi plany na dalszy okres sprawowania władzy w uczelni.

Tradycyjnym punktem programu rocznicowych uroczystości w Politechnice Łódzkiej jest wręczanie nagród dla najlepszych studentów i absolwentów wyróżnionych przez poszczególne wydziały.

Kolejnym "żelaznym" punktem rocznicowego Senatu jest przyznanie czterech nagród JM Rektora za 2016 rok, dla autora najlepszej publikacji naukowej i dla najmłodszego autora publikacji, a także za najbardziej wartościowe wdrożenia i za największą liczbę cytowań.

Druga część obchodów rocznicowych przeniesie się do Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ "Zatoka Sportu", by goście mogli zwiedzić kompleks, który jest jedną z największych inwestycji w historii PŁ (mapka).

Data dodania:2017-05-15
Uroczyste posiedzenie Senatu Auli im.A.SołtanaMapa z lokalizacją auli A.Sołtana i Zatoki Sportu.
zaproszenie_24_maja_0.pdf397.31 KB