Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

72. rocznica powstania Politechniki ŁódzkiejWładze uczelni zapraszają na uroczyste posiedzenie Senatu z okazji 72. rocznicy powstania Politechniki Łódzkiej. Uroczystość odbędzie się 24 maja (środa), o godz. 11.00 w audytorium im. A. Sołtana, przy ul. Stefanowskiego 1/15 i będzie transmitowana w Internecie.                  

 

W bogatym programie obchodów przewidziano wystąpienie rektora PŁ, prof. Sławomira Wiaka, który podsumuje pierwszy rok swojej działalności i przedstawi plany na dalszy okres sprawowania władzy w uczelni.

 

Tradycyjnym punktem programu rocznicowych uroczystości w Politechnice Łódzkiej jest wręczanie nagród dla najlepszych studentów i absolwentów wyróżnionych przez poszczególne wydziały.

 

Kolejnym "żelaznym" punktem rocznicowego Senatu jest przyznanie czterech nagród JM Rektora za 2016 rok, dla autora najlepszej publikacji naukowej i dla najmłodszego autora publikacji, a także za najbardziej wartościowe wdrożenia i za największą liczbę cytowań.

 

Druga część obchodów rocznicowych przeniesie się do Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ "Zatoka Sportu", by goście mogli zwiedzić kompleks, który jest jedną z największych inwestycji w historii PŁ (mapka).

 


Data dodania:2017-05-15
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Uroczyste posiedzenie Senatu Auli im.A.SołtanaMapa z lokalizacją auli A.Sołtana i Zatoki Sportu.
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
zaproszenie_24_maja_0.pdf397.31 KB

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE