Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

70. urodziny Wydziału "Włókienniczego"

A+ / A-


Na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (TMiWT), trwają intensywne przygotowania do obchodów jubileuszu 70-lecia.

 

 

Główne wydarzenia jubileuszowe na Wydziale TMiWT zaplanowano na 12 czerwca (poniedziałek). W tym dniu będzie zorganizowane specjalne seminarium. Planowana jest wystawa, która zaprezentuje liczne osiągniecia pracowników i studentów Wydziału. Dla zaproszonych gości przygotowywany jest wyjątkowy pokaz mody. Organizatorzy przewidują także bankiet jubileuszowy.

 


Wydział TMiWT to jedyna w Polsce jednostka kształcąca specjalistów z zakresu bardzo szeroko pojętego włókiennictwa: projektowania, technologii, oceny oraz marketingu tekstyliów dla potrzeb przemysłu, jednostek naukowo-badawczych i firm. Absolwenci, których jest już blisko 12 tys. są rozproszeni po całym kraju.

 


Władze Wydziału  i organizatorzy zachęcają do udziału mówiąc: to wyjątkowa okazja do licznych spotkań absolwentów, wielu wzruszeń i emocji przeżywanych wspólnie z przyjaciółmi. Podczas obchodów uczestnicy będą mieli  czas na wspomnienia oraz na wspólną zabawę w Klubie Futurysta.

 

 

Na stronie Wydziału TMiWT  znajduje się  zaproszenie, pisma przewodnie z informacjami na temat kosztów uczestnictwa oraz możliwości współfinansowania uroczystości. Jest też formularz rejestracyjny na uroczystości obchodów i na imprezy towarzyszące.

 


Data dodania:2017-04-04
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Nowe logo Wydziału TMiWT

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE