2. Politechniczny rajd rowerowy

Zapraszamy pracowników, doktorantów, studentów oraz sympatyków PŁ na drugi w 2018 roku politechniczny rajd rowerowy, który odbędzie się 19 maja (sobota).

Przewidywana trasa rajdu będzie miała długość około 40 do 50 kilometrów i przedstawia się następująco:  Biblioteka PŁ, park na Zdrowiu, Złotno, Niesięcin, Wola Grzymkowa, Zgniłe Błota, Kazimierz, Lutomiersk, Bechcice, Florentynów, Retkinia, Biblioteka PŁ. Trasa może ulec zmianie w trakcie rajdu.

- Zakładamy rozpoczęcie rajdu o godzinie 8., a zakończenie około godziny 14. Zbiórka osób chętnych jest zaplanowana przy Bibliotece PŁ - informują organizatorzy dr hab. Jacek Kucharski i doc. Marek Sekieta. - Będziemy poruszać się zgodnie z przepisami w grupach 15 osobowych. Osoby, które wybiorą się z nami na rajd prosimy o odpowiednie przygotowanie sprzętu i prowiantu na drogę.

Organizatorzy informują, że rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Może być jednak skrócony przy bardzo złej aurze.

Zapisy na rajd przez stronę internetową.

Data dodania:2018-05-16
Małgorzata Trocha
Organizatorzy rajdów na PŁ.