18. Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ po raz 18. organizuje seminarium dla uczniów szkół średnich, którzy interesują się szeroko pojętym włókiennictwem i modą.

Seminarium TEXTIL organizowane jest w ramach corocznego Festiwalu Techniki, Nauki i Sztuki, 19 kwietnia (czwartek) i ma charakter konkursowy. Uczniowie szkół średnich zaprezentują się w kategoriach obejmujących: pokazy mody, ekspozycje modelowe, eskpozycje plakatów oraz prezentacje multimedialne. Konkurs to szansa i możliwość dla młodych ludzi do zaprezentowania swojej kreatywności, pokazania swoich projektów oraz zapoznania się z potencjałem i ofertą Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ.

Wydarzenie odbędzie się w audytorium W-30, ul. Żeromskiego 116. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Szczegółowy program.

Data dodania:2018-04-12
Plakat TEXTIL 2018