WikampFb

Aktualności


2014-12-05

Targi Edukacyjne - VI FESTIWAL STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH

 

W dniach 4-5 grudnia 2014 r., odbędzie się kolejna edycja Targów Edukacyjnych połączonych z akcją "Drzwi Otwarte" w Politechnice Łódzkiej. Targi co roku organizowane są jako Festiwal Studenckich Kół Naukowych. Studenci sami najlepiej promują naszą uczelnię.

W tegorocznej edycji Festiwalu będzie można zobaczyć pokazy doświadczeń, wykłady i warsztaty przygotowane przez studentów ze wszystkich wydziałów. Przygotowane stoiska mają zachęcać do studiowania w Politechnice. Przedstawimy przykłady rozwoju kariery absolwentów poszczególnych wydziałów, zalety studiowania i rozwoju osobistego dzięki studiom technicznym. Zależy nam, aby każdy zwiedzający dowiedział się, co dadzą mu studia na danym kierunku.

Formuła targów gwarantuje uczniom dostęp do informacji o uczelni. Będzie można zapoznać się z zasadami rekrutacji i szczegółami dotyczącymi programów studiów.

Targi Edukacyjne w formie Festiwalu Kół Naukowych odbędą się w budynku Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ, przy ul. Stefanowskiego 18/22 w Łodzi w godzinach 9.00-14.00.

Festiwal jest dofinansowany przez Urząd Miasta Łodzi w ramach wspierania rozwoju Łodzi jako ośrodka naukowego i akademickiego.

Program festiwalu

Konkurs dla uczniów

Mapka dojazdu

Kontakt

więcej:
Archiwalne
1

Jednostki uczelniane