Zwycięzcy VI Regat o Puchar Rektora PŁ

W sobotę, 4 lipca, w bazie Klubu Żeglarskiego PŁ, w Rogantach koło Giżycka, odbyły się VI Regaty o Puchar JM Rektora PŁ Pierwsze miejsce zdobyła załoga Klubu Żeglarskiego PŁ w składzie: Mirosław Urbaniak - sternik, Kanclerz PŁ Stanisław Starzak i Andrzej Zora. Drugie miejsce zajęła załoga Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego z Olsztyna w składzie: Krzysztof Choroszucha - sternik, Grzegorz Czech i Radosław Szymański, a trzecie miejsce załoga reprezentująca sekcję żeglarską AZS PŁ — sternik Piotr Chachuła, Magdalena Wnęk i Mateusz Jacak.

W regatach startowało 14 załóg, w tym oprócz załóg Klubu Żeglarskiego Politechniki Łódzkiej i sekcji Żeglarskiej AZS PŁ, przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie i Klubu Żeglarskiego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Gratulujemy wszystkim startującym i zapraszamy na kolejne regaty w przyszłym roku.

Data dodania:2015-09-03
Anna Boczkowska