Tajemnica zniknięcia studenta na PŁ

Stowarzyszenie BEST (Board of European Students of Technology) PŁ organizuje 1 czerwca (środa) kolejną edycję gry miejskiej zatytułowaną „Po nitce do kłębka – tajemnica zniknięcia studenta” i poszukuje chętnych do zabawy.

Wydarzenie skierowane jest do studentów Politechniki Łódzkiej, którzy wspólnymi siłami będą rozwiązywać zadania związane z zaginięciem. Wszystkie etapy będą się rozgrywać w obrębie kampusów uczelni oraz w jej najbliższym otoczeniu.  Do zadań poszukuje się dziesięciu drużyn po pięć osób. Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

BEST jest międzynarodową organizacją, zrzeszającą tysiące studentów z europejskich uczelni technicznych. Organizację tworzy 96 grup lokalnych z 33 państw, w tym jedną z nich jest właśnie BEST Łódź – aktywnie działający od 1998 r. przy Politechnice Łódzkiej.

Data dodania:2016-05-23
Małgorzata Trocha