PŁ otwarta dla kandydatów

Drzwi otwarte i targi edukacyjne na Politechnice Łódzkiej są okazją do odwiedzenia uczelni. 3 i 4 grudnia (czwartek i piątek) zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjanych na 7. Festiwal Studenckich Kół Naukowych.

To okazja do zdobycia informacji o ofercie kształcenia, zasadach rekrutacji i nowościach, jakie mamy dla kandydatów na studia. Przyszli inżynierowie - studenci PŁ pokazują swoje wynalazki i prezentują liczne zainteresowania naukowe, podczas pokazów, doświadczeń i prezentacji naukowych (fotorelacja z otwarcia festiwalu).

Stoiska wydziałów oraz pokazy naukowe odbywają się  na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ, przy ul. Stefanowskiego 18/22 w godzinach 9.00-14.00.
Program Festiwalu w linku.

Data dodania:2015-11-25
Małgorzata Trocha