LUMEN dla PŁ za umiędzynarodowienie

Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej Politechniki Łódzkiej - dr hab. inż. Katarzyna Pernal została nagrodzona w Konkursie Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015, w kategorii "Umiędzynarodowienie", za wdrożenie nowej jednostki - MSD. Dzięki tej inicjatywie w PŁ można uzyskać doktorat w międzynarodowym środowisku, w języku angielskim, w sposób elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb, bez konieczności uczestniczenia w studiach doktoranckich.

W sumie w poniedziałek (23 bm), w Warszawie nagrodzono 11 naukowców, reprezentujących szkoły wyższe z całej Polski. Sześcioro laureatów otrzymało nagrody w najważniejszej kategorii: "Zarządzanie Uczelnią".

Pierwszą edycję Konkursu Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015 zorganizowały: Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma doradcza PCG Polska. W konkursie wyróżniane są osoby i zespoły, które w innowacyjny sposób zarządzają uczelniami. (Żródło: PAP)

Data dodania:2015-11-24
Małgorzata Trocha